Planning vun den Aktivitéiten

February 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Expo ofbauen
Hengen Lisa
Wintersdorf Joy
Heuertz Mireille
Verdier Deborah
4
Durovic Dina
Habig Viviane
Heitz Caroline
5
Wagner Sarah
Calvi Nathalie
6
Papi Maryse
Mischo Martine
Hansen Jennifer
Frisch Claude
7
Maison Relais
Wolter Noémie
Peters Edmée
Allar Joël
8
Chlecq Gilles
Theis Christiane
Mathias Sandra
Stors Nadja
11
Alho Silvia
Anen Céline
12
Fisch Laura
Hoffmann Alessandra
Sadler Simone
Remy Corinne
13
Grun Nathalie
Keller Nancy
Clement Max
Reuter Christophe
Keller Nancy
Clement Max
14
Turmes Simone
Diderich Steve
Thilmany Nathalie
Bernard Bob
15
Schaus Sandy
Schlink Simone
Glauden Christine
18
Fuesvakanz
19
20
21
22
25
Beiemann-Wochen (bis 8.3.2019)
Stefanetti Morena
Barnabo Lisa
26
Bodevin Marie-Anne
Sadler Simone
Hoffmann Alessandra
27
Beguin Maud
Graul Stéphanie
Welfringer Gilles
28
Schlentz Yannick
Rocha Tania
Brockmeyer Christine
March 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Cherry Anne
Morbus Christine
Durovic Dina
4
Kläranlage-Woche bis de 15.3.
Pinnel Manon
Frisch Claude
Schmitt Jessica
Klein Yves
5
Fratoni Nathalie
Maola Sarah (TNT)
Salvi Naike (TNT)
Classe TNT
6
Theis Nathalie
Heuertz Mireille
Cherry Anne
7
Ansay Diana
Sevivas Sara
Schweitzer Elodie
8
Wies Tamara
Rollinger Edith
Spada Manu
11
Transfair-Frühstück (bis 22.3.)
Collé Liette
Darné Nathalie
Thill Sandra
Collé Liette
Darné Nathalie
12
Kimmes Danièle
Kimmes Danièle 2
Biraschi Laurent
Kalmes Carole
13
Gaspar Myriam
Bernard Anne-Marie
Dalscheid Estelle
14
Maison Relais
Brandenburger Anne-Marie
Welter Luc
Bernard Vicky
15
Dauphin Cherryl
Goebel Anne
Weintzen Sandy
Faber Michèle
18
Wozniak V.
Mezzapesa Franca
Van Goidsenoven Tania
Wozniak V.
Mezzapesa Franca
19
Martin Delphine (TNT)
Classe TNT
Urhausen Géraldine
20
Biever Rachel
Nickels Sophie 1
Nickels Sophie 2
Nickels Sophie 3
21
Maison Relais
Christiane Pesch
Freilinger Corinne
Nguyen Phuong
Reuter Sandrine
22
Nickels Sophie 1
Nickels Sophie 2
Nickels Sophie 3
Fornella Laura
25
Biver Monique
Soberano K
Steinebach Leslie
Biver Monique
26
Miller Annick
Stoltz C.
Bichler Nadine
Mammola Sabrina
27
Bechet K.
Fux N.
Bassani Nathalie
Wagner Sylvie
28
Bleser Martine
Tornambé Caroline
Anen Maud
29
Mertes Pascale
Biewer Laurent
Dublin Maureen
Hipp Carole
Mertes Pascale
Biewer Laurent
Dublin Maureen
Hipp Carole
April 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Ludwig Florence
Zehren Cathy
Pauly Jessica
Ludwig Florence
Zehren Cathy
Pauly Jessica
2
Gaudront Cindy
Marin Patricia
Mirkes D.
Bassani Stéphanie
3
Nitschké Muriel
Guimaraes Elodie
Alberty Cindy
Gilberts A.
4
Dos Santos Sophie
Atten Nathalie
Huberty Elisabeth
Radoncic Alma
5
Greiveldinger Martine
Klein Danielle
Morang Michèle
Sarcevic Anto
8
Ouschtervakanz
9
10
11
12
15
Ouschtervakanz
16
17
18
19
22
Ouschterméindeg
23
Formatioun Fréijoër A
Classen Jessica
Boquet Martine
Pavone Lidia
Morang Michèle
24
Formation MR
Reichling Lisa (Klass: Kink...
Brecht Tina
Peters Nadine
Tonnar Diane
25
Formatioun Fréijoër B
Pace Carlo
Schrank Jeff
Martiny Luc
26
Pezzoli Cristina
Pinto Celia
Schiltz Vanessa
Blaise Cindy
Pezzoli Cristina
Pinto Celia
29
Konschtwoch (bis den 03.05.2019)
Soberano K.
Klein Yves
Bock Michele
Lambert Nadia
Klepper Michèle
30
Pires Raquel
Kieffer Stéphanie
Huberty Elisabeth
Alleva Nadia
May 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
1. Mai
2
Maison Relais
Niederkorn Thessy
Bechet Kim
3
Fliegner Kerstin
Hoffelt Danielle
Cavuoto Alessia
6
Silva Andrea (TNT)
Classe TNT
Ehlinger Nadine
Zwank Mandy
7
Goedert Suzette
Branquinho Carla
Heidt Sandy
8
Thein Pia
Thein Pia 2
Lellig Carmen
Tornambé Caroline
9
Journée de l'Europe (schoulfräi)
10
Weimann Véronique
Soares Carla
Rech Lynn
13
Hopp Sheila
Vanoli Laura
Hopp Sheila
Vanoli Laura
14
Scholtes C.
Mahr J.-C.
Fonseca Lisa
15
Schwachtgen C.
Geib Martine
Reichling Lisa
16
Rodrigues Stéphanie (TNT)
Rodrigues Stéphanie 2 (TNT)
Classe TNT
Metzler Kim
17
Fritsch Tania
Melde Manon
Bossi Sandra
20
Bertemes Tessy
Müller Nadia
Müller Nadia
Bertemes Tessy
Livia Vivas
Livia Vivas
21
Bassani Stéphanie
Cantalini Corinne
Valéri Rebecca
22
Rallye C2;1 Pétange
23
KleinTessy
Nunes Michèle
Barnet Christelle
24
Faber Michèle
Sitz Corinne
27
Päischtvakanz
28
29
30
31
June 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
3
Bassani Nathalie
4
Mersch Karin
Hoffmann Carole
Bernard A-M
Bichler Nadine
5
Journée des Ecoles
Wagener Cynthia
Indra Dechmann
Klass JdE
Wagener Cynthia
Indra Dechmann
Klass JdE
6
Maison Relais
Schweitzer Elodie
Welter Kelly
Mischo Martine
7
Rallye Cycle 2.1.
10
Päischtméinden
11
Klein Mireille
Spada Manu
Clees Rachel
12
Journée des Ecoles
Wampach Josée
Nicolas Carole
Klass JdE
Klass JdE
13
Maison Relais
Knorreck Nathalie
Weber Valérie
14
Rehaczek Jérôme
Lauer Nathalie
Mangen Nadine
Kayser Annemarie
Kayser Annemarie
Rehaczek Jérôme
Lauer Nathalie
Mangen Nadine
17
Peffer Cassie
Zwank Mandy
18
Formatioun Summer A
Brandenburger Anne-Marie
Konen N.
Boquet M.
19
Journée des Ecoles
Formation MR
Reichling Lisa (Klass: Kink...
Klass JdE
Klass JdE
20
Formatioun Summer B
Mirkes Danielle
Mammola Sabrina
Pace Carlo
21
Milbert Nadine
Engels Michèle
Marxen Michèle
Milbert Nadine
Engels Michèle
24
Kelten a Kéimer bis...
Perl Michèle
Lehners Audrey
Perl Michèle
Lehners Audrey
25
Hoffmann Alessandra
Sadler Simone
26
Journée des Ecoles
Fiedler Sandy
Mondot Marianne
Klass JdE
Klass JdE
27
Maison Relais
Schweitzer Elodie
Wilmes Gwendy
Spada Manu
28
Rallye TNT
July 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Nguyen Phuong
Andriani Linda
2
Formatioun Giele Botter 14h00-18h30
Sarcevic Anto
Van Goidsenoven Tania
3
Journée des Ecoles
Kapuscinsky Sacha
Klass JdE
Klass JdE
Gilberts A.
4
Ascani Patricia
Hilario N.
Parente Sandro
5
Naturquiz Ausfluch
Batting Carole
8
Wampach Josée
Peffer Cassie
9
Dambakken Bettina
Barbosa Sandy
Rebien Nadine
Dambakken Bettina
Barbosa Sandy
10
Journée des Ecoles
Nicolas Carole
Klass JdE
Klass JdE
11
Hilario N.
Ascani P.
Parente Sandro
12
15
Summervakanz
16
17
18
19
22
23
24
25
26
29
30
31