Planning vun den Aktivitéiten

January 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
2
3
4
7
Ausstellung (bis 25.1.)
Rollinger Edith
Thil Serena
8
Tempels Pascale
Mantz Nathalie
Scholler Nathalie
Calvi Nathalie
9
Luzi Claudine
Schlesser Thierry
Stefanetti Morena
Gilberts Anja
10
Maison Relais
Schlim Nathalie
11
Glauden Christine
14
Marxen Jill
Muzzolini Corinne
Mander Nadine
15
Formatioun Wanter A
Vulle beréngen
Berens Nadine
Mahr Jean-Claude
Kettel Christine
16
Formatioun MR
Millim Fabienne
Müller Véronique
17
Formatioun Wanter B
Schiltz Nadia
Berg Sandra
Bofferding Jessica
Rebien Nadine
18
Cherry Anne
Meisch Michel
Noël Dorothy
21
Hirt David
Pinnel Manon
22
Vulle beréngen
Lorent Manuela
Schlentz Yannick
Ferretti Tanja
23
Schammo Christiane
Allar Joël
Schomer Christiane
Trauffler Romy
24
Maison Relais
Hoeltgen Romaine
Ferreira Megan
Rocha Tania
25
Gomes Lucie
Thill Sandra
28
Bauer bis 1.3.
Pedroso Anesio
Tornambé Caroline
Hansen Jennifer
29
Rebien Nadine
Wolak Jessica
Hoscheit Pascale
Rocha Tania
30
Bassani Nathalie
Anen Céline
Niedercorn Melissa
Van Goidsenoven Tania
31
Maison Relais
Knorreck Nathalie
Sabatini Corinne
Thill Anne
Diderich Steve
February 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Expo ofbauen
Hengen Lisa
Wintersdorf Joy
Heuertz Mireille
Verdier Deborah
4
Durovic Dina
Habig Viviane
Ehlinger Nadine
5
Wagner Sarah
Classen Jessica
Calvi Nathalie
6
Papi Maryse
Mischo Martine
Hansen Jennifer
Frisch Claude
7
Maison Relais
Wolter Noémie
Peters Edmée
Allar Joël
8
Chlecq Gilles
Theis Christiane
Mathias Sandra
Stors Nadja
11
Alho Silvia
Heitz Caroline
Anen Céline
12
Fisch Laura
Hoffmann Alessandra
Sadler Simone
13
Grun Nathalie
Keller Nancy
Clement Max
Reuter Christophe
Keller Namcy
Clement Max
14
Turmes Simone
Diderich Steve
Thilmany Nathalie
15
Schaus Sandy
Schlink Simone
Faber Michèle
Glauden Christine
18
Fuesvakanz
19
20
21
22
25
Beiemann-Wochen (bis 8.3.2019)
Stefanetti Morena
Barnabo Lisa
26
Bodevin Marie-Anne
Hoffmann Alessandra
Sadler Simone
27
Beguin Maud
Graul Stéphanie
Welfringer Gilles
28
Schlentz Yannick
Rocha Tania
March 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Morbus Christine
Cherry Anne
Durovic Dina
4
Pinnel Manon
Klein Yves
5
Fratoni Nathalie
Maola Sarah (TNT)
Salvi Naike (TNT)
Classe TNT
6
Theis Nathalie
Heuertz Mireille
Welter Kelly
7
Ansay Diana
Sevivas Sara
8
Wies Tamara
Rollinger Edith
11
Transfair-Frühstück (bis 22.3.)
Collé Liette
Darné Nathalie
Collé Liette
Darné Nathalie
12
Kimmes Danièle
Kimmes Danièle 2
13
Nicolas Carole
Bernard Anne-Marie
14
Maison Relais
15
Dauphin Cherryl
Goebel Anne
Fliegner Kerstin
Dauphin Cherryl
Goebel Anne
18
Wozniak V.
Mezzapesa Franca
Soberano K
Wozniak V.
Mezzapesa Franca
19
Martin Delphine (TNT)
Classe TNT
20
Biever Rachel
Nickels Sophie 1
Nickels Sophie 2
Nickels Sophie 3
21
Maison Relais
Christiane Paesch
Freilinger Corinne
Nguyen Phuong
22
Nickels Sophie 1
Nickels Sophie 2
Nickels Sophie 3
25
Biver Monique
Biver Monique
26
Miller Annick
Stoltz C.
Bichler Nadine
27
Bechet K.
Fux N.
Gilberts A.
28
Bleser Martine
Tornambé Caroline
Schweitzer Elodie
29
Mertes Pascale
Biewer Laurent
Dublin Maureen
Hipp Carole
Mertes Pascale
Biewer Laurent
Dublin Maureen
Hipp Carole
April 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
Ludwig Florence
Zehren Cathy
Pauly Jessica
Ludwig Florence
Zehren Cathy
Pauly Jessica
2
Gaudront Cindy
Marin Patricia
Mirkes D.
Bassani Stéphanie
3
Nitschké Muriel
4
Dos Santos Sophie
5
Greiveldinger Martine
Klein Danielle
Morang Michèle
Sarcevic Anto
8
Ouschtervakanz
9
10
11
12
15
Ouschtervakanz
16
17
18
19
22
Ouschterméindeg
23
Formatioun Fréijoër A
24
Formation MR
25
Formatioun Fréijoër B
26
Pezzoli Cristina
Pinto Celia
Pezzoli Cristina
Pinto Celia
29
Konschtwoch (bis den 03.05.2019)
Lambert Nadia
Klepper Michèle
30
May 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
1. Mai
2
Maison Relais
3
6
Silva Andrea (TNT)
Classe TNT
Zwank Mandy
7
8
Thein Pia
Thein Pia 2
Melde Manon
9
Maison Relais
Rodrigues Stéphanie (TNT)
Rodrigues Stéphanie 2 (TNT)
Classe TNT
10
13
Hopp Sheila
Vanoli Laura
Hopp Sheila
Vanoli Laura
14
15
16
17
20
Bertemes Tessy
Müller Nadia
Müller Nadia
Bertemes Tessy
Livia Vivas
Livia Vivas
21
22
Rallye C2;1 Pétange
23
KleinTessy
24
27
Päischtvakanz
28
29
30
31
June 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
3
4
Mersch Karin
5
Journée des Ecoles
Wagener Cynthia
Indra Dechmann
Klass JdE
Wagener Cynthia
Indra Dechmann
Klass JdE
6
Maison Relais
7
Rallye Cycle 2.1.
10
Päischtméinden
11
12
Journée des Ecoles
Klass JdE
Klass JdE
13
Maison Relais
14
Rehaczek Jérôme
Lauer Nathalie
Mangen Nadine
Kayser Annemarie
Kayser Annemarie
Rehaczek Jérôme
Lauer Nathalie
Mangen Nadine
17
18
Formatioun Summer A
19
Journée des Ecoles
Formation MR
Klass JdE
Klass JdE
20
Formatioun Summer B
21
Milbert Nadine
Engels Michèle
Milbert Nadine
Engels Michèle
24
Perl Michèle
Lehners Audrey
Perl Michèle
Lehners Audrey
25
26
Journée des Ecoles
Klass JdE
Klass JdE
27
Maison Relais
28
Rallye TNT
July 2019
Méinden
Dënschden
Mëttwoch
Donneschden
Freiden
1
2
Formatioun Giele Botter 14h00-18h30
3
Journée des Ecoles
Klass JdE
Klass JdE
Gilberts A.
4
5
8
Zwank Mandy
9
10
Journée des Ecoles
Klass JdE
Klass JdE
11
12
15
Summervakanz
16
17
18
19
22
23
24
25
26
29
30
31